החבילות המומלצות ביותר עבור סליקה לאתרי מסחר – משמרים פעילות עסקית גם בתקופת הקורונה

למרבית העסקים בישראל ישנו אתר בית המתפקד בעיקר ככרטיס ביקור דיגיטלי-תדמיתי. עם זאת, ישנם עסקים שהחליטו לתעל את אתר הבית שלהם גם למכירות אונליין עם התקן סליקה לאתרי מסחר. גם אתם, בכל שלב, תוכלו להקים אתר מכירות אונליין שיגדיל את המכירות שלכם, ובתקופות מאתגרות (באמת צריך להזכיר את שמו של משבר הקורונה?), אף יסייע לכם לשמור על פעילות עסקית ומינימום זעזועים. 

בעלי עסקים רבים הבינו: גם כשמקשיחים את ההגבלות וגם כשהחשש הגדול מסגר כללי מתממש, ניתן להמשיך ולמכור. אתרי מסחר הנשענים על סליקה לאתרי מסחר, מאפשרים ללקוחות להמשיך ולקנות את המוצרים שהם אוהבים ולבעלי העסקים להמשיך ולהתפרנס בכבוד. 

רגע לפני שגם אתם מתקינים תוסף סליקה באתר שלכם, דעו גם אתם:

  • מדוע חשוב לאפשר רכישה ישירות מהאתר באמצעות סליקת אשראי
  • איך משווים בקלות בין ספקיות הסליקה
סליקה לאתרי מסחר - משמרים פעילות עסקית גם בתקופת הקורונה | צ׳ק בוקס השוואת מחירים לעסקים
סליקה לאתרי מסחר – משמרים פעילות עסקית גם בתקופת הקורונה | צ׳ק בוקס השוואת מחירים לעסקים

"במה שונה סליקה באתר מעסקה טלפונית?"

ישנם אתרים בהם הלקוחות מצרפים לעגלת הקניות את המוצרים שהם רוצים לרכוש, שולחים את ההזמנה באתר ולאחר מכן חוזר אליהם נציג שירות שגובה מהם את התשלום. מדובר על אפשרות נחמדה, אך תוכלו גם אתם באמצעות סליקה לאתרי מסחר לייצר סביבת קניה נעימה, מהירה ונוחה יותר. תוסף הסליקה באתרי המסחר מייצר win win situation – נוחות ללקוחות, רווח לכם. מהם היתרונות של סליקה לאתרי מסחר בהשוואה לכל שיטת גבייה אחרת?

  • חיסכון בכוח אדם – הלקוח יוצא למסע רכישה עצמאי לחלוטין, בשיאו הוא גם מזין את פרטי האשראי שלו ומשלם על העסקה. ואתם? חוסכים במוקד תפעול וכוח אדם.
  • רכישה בראש שקט – לקוחות לא מתלהבים למסור את פרטי האשראי שלהם בטלפון לאדם זר (גם כשהוא נציג רשמי מטעמכם). האפשרות להזין את פרטי האשראי עצמאית באתר מאובטח, מסתמנת כמועדפת ע"י קהל הלקוחות. פורמט רכישה שכזה תורם לחוויית הקניה ולמסע לקוח חיובי. 
  • כל לקוח קונה מתי שהוא רוצה לקנות – כל עוד הגבייה מתבצעת בסליקה טלפונית, הרי שהלקוח צריך לבצע את הרכישה בהתאם לשעות פעילות המוקד. עם סליקה לאתרי מסחר לעומת זאת, הלקוח יכול לרכוש בחמש בבוקר או בשתיים בלילה, 24 שעות ביממה.

מחפשים ספק סליקה? החלו להשוות בין ספקים!

להתחיל להשוות עצמאית בין ספקים? לא עם "צ'ק בוקס"! אנחנו ריכזנו בעבורכם את עיקרי הדילים המוצעים ע"י ספקיות הסליקה השונות. מה אתם צריכים? רק לבחור את הספקית הנכונה לכם ביותר. כל חברה מספקת שירותים שונים, ביניהם: אפליקציות ניהול חשבוניות, ניהול דו"חות, דפי מכירה וכיוצא בזה. טיפ מאיתנו אליכם: אל תבססו את הבחירה אך ורק בהתאם למחיר השירות, אלא גם על בסיס התמורה שאתם מקבלים.

נשמח לייעץ, להמליץ ולכוון אתכם לספק הסליקה האידיאלי בהתאם לפעילות העסקית שלכם! לפרטים נוספים, התקשרו – 079-5800171

החבילות המומלצות ביותר עבור סליקה לאתרי מסחר – משמרים פעילות עסקית גם בתקופת הקורונה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *