החבילות המומלצות ביותר עבור קופה ממוחשבת לחנות בגדים- המדריך שכל עסק חייב להכיר [מעודכן 2023]

(3)
3.7
עלות מכירה :2450₪
עלות חודשית: 50₪
צרו קשר עם אדיטק >>

ברכישה 2450+מע"מ
מחיר חודשי 50+מע"מ החל מחודש 1

בשכירות 280+מע"מ מחיר חד פעמי
מחיר חודשי 110+מע"מ

*רק בצפון

(3)
3.7
עלות מכירה :7200₪
עלות חודשית: 150₪
צרו קשר עם all4shop >>
שכירות
עלות חודשית: 150 ₪
עלות התקנה: 450 ₪
רכישה
ב 36 תשלומים בכרטיס אשראי או 10 שקים 7,200 ₪
עלות מכירה :9,880₪
עלות חודשית: 587₪
צרו קשר עם בייט טכנולוגיה >>

• I5 TGL 11Gen 8/256
• 21.5’’ / 27’’
• stereo speakers (*2) , 71 MINI, Support 1D&2D Barcode
80mm thermal printer w/Auto Cutter
• 10/100/1000M Ethernet(*1), USB 2.0(*4), VGA(*1), 24V DC In(*1)
LAN(*1), COM(*1)
• 21.5" TFT LED Backlight (1080*1920)
• מותאמת לסופרים מסעדות חנויות אופנה ועוד
• ניתנת להצבה על קיר/שולחני או רגל

(3)
3.7
עלות מכירה :16200₪
עלות חודשית: 350₪
צרו קשר עם all4shop >>
שכירות
עלות חודשית:  ₪350
עלות התקנה (תשלום חד פעמי): ₪950
רכישה
אפשר לשלם ב 36 תשלומים בכרטיס אשראי או 10 שקים.  ₪16200
עלות מכירה :4800₪
עלות חודשית: 280₪
צרו קשר עם PAX >>
שכירות
דמי התקנה חד פעמיים: 500 ₪
עלות שכירות חודשית: 280 ₪
רכישה
דמי התקנה חד פעמיים: 500 ₪
עלות רכישה: 4,800 ₪
עלות מכירה :11,563₪
עלות חודשית: 746₪
צרו קשר עם בייט טכנולוגיה >>

10647• מסך מגע מולטי טאץ " 32 מוקשח מותאם לזיווד
• מדפסת טרמית 80 מ"מ ETH +RS232 +USB
• מחשב מיני פי סי 128SSD WIN10 I5 4GB
• מתג רכזת 4 פורטים
• קורא ברקוד מיוחד לזיווד
• התקנה באמצעות צוות מתקינים
• שירות באתר הלקוח ע"י טכנאי דנגוט למשך שנה

מחירים במגוון מסלולים (המחיר אינו כולל מע"מ)

1. תשלום מזומן- ₪10,650
2. תשלום ב 12 תשלומים- ₪977 לחודש
3. תשלום ב 36 תשלומים- ₪380 בחודש

עלות חודשית:1149₪
עלות רכישה: 20₪
צרו קשר עם PAX >>
שכירות
פריסה עד 60 תשלומים דרך קליקקרדיט 20 ₪
רכישה
עלות רכישה: 1,149 ₪
(3)
3.7
עלות מכירה :14400₪
עלות חודשית: ללא₪
צרו קשר עם all4shop >>

מסלול רכישה – ₪14,400

אפשר לשלם ב 36 תשלומים בכרטיס אשראי או ב 10 המחאות

1+1=3. גם קופה וגם משקל!
קופה חדישה בעצוב אלגנטי המשלבת מערכת שקילה מובנה,
צג מכירה + צג לקוח 15.6, מדפסת מובנית, מעבד מתקדם ומערכת הפעלה windows 10.
מיועד לירקניות, אטליזים, פיצוציות, חנויות דגים וכו.

עלות מכירה :0₪
עלות חודשית: 1695₪
צרו קשר עם בייט טכנולוגיה >>

מחיר חודשי בש"ח לפני מע"מ להשכרת חומרה

• קיוסק אשראי – תלוי ₪582

• קיוסק אשראי – עומד ₪669

• קיוסק מזומן+אשראי – עומד ₪1,435

• קיוסק דו-צדדי (מזומן/אשראי) ₪1,743

–צד אחד מזומן+אשראי, צד שני אשראי

בתשלום חודשי ל12 תשלומים:819₪
עלות רכישה: 9,500₪
צרו קשר עם Maxshop >>

גודל מסך:  עמדה 27 אינץ'

פרטים נוספים:

 • כולל רישיון ווינדוס
 • כולל מסך נגד ונדליזם
 • עמדה נגישה
 • מדפסת מובנה על עמדה
 • כולל מסוף סליקה

 

עלויות ומחירים:

 

מזומן             שיקים                         אשראי

9,500          894 * 12 המחאות          819 * 12 תשלומים

 

עלות חודשית: 350 ש״ח לחודש

 

תוספות אפשרויות:

 • תן ביס – 60 ש"ח לחודש לכל קיוסק בלבד!
  חיבור מלא למקסשופ בכל הפלטפורמה – 60 ש"ח לחודש
  סיבוס – 60 ש"ח לחודש לכל קיוסק בלבד

 

בעולם הביגוד והאופנה, חווית הלקוח בעת רכישת הפריטים חשובה לא פחות מאיכות המוצרים עצמם. כבעלי חנות בגדים, חיוני לספק חוויית תשלום חלקה ומהנה למשל קופה ממוחשבת לחנות בגדים וקופה בענן לחנות בגדים. אבל איך אתה יכול להבטיח שכל היבט של תהליך התשלום ישתפר, מהקופה הממוחשבת  ועד חלון הראווה המקוון?

קופה ממוחשבת בענן לחנות בגדים

היא כלי חיוני בכל חנות בגדים, הממלאת תפקיד מכריע בעיבוד עסקאות לקוחות ושמירה על זרימת עבודה חלקה ויעילה. כמרכז המרכזי של עיבוד תשלומים, ניהול מלאי ושמירת רשומות, הקופה הממוחשבת  היא קריטית להצלחת העסק שלך. עם זאת, היצמדות לקופה רושמת מסורתית לא בהכרח מפשטת את תזרים התשלומים, ולעיתים יכולה ליצור מגבלות מבחינת נגישות ונוחות. זה המקום שבו מערכות קופה ממוחשבת מבוססות ענן מציעות פתרונות שמחוללים מהפכה באופן שבו חנות בגדים פועלת. קופות ממוחשבת מסורתיות מוגבלות בהתאמת העדפות מגוונות בעיבוד תשלומים, מכיוון שלעתים קרובות הן תומכות רק במזומן ובתשלומים בכרטיס. עם הפופולריות הגוברת של עסקאות ללא מזומן וארנקים דיגיטליים, הלקוחות מצפים כעת לגמישות רבה יותר בכל הנוגע לביצוע תשלומים. קמעונאים ברחבי העולם, כולל בישראל, מזהים שינוי דרמטי בהתנהגות הצרכנים, כאשר מספר גדל והולך של לקוחות בוחרים לשלם באמצעות הסמארטפונים שלהם או פלטפורמות דיגיטליות אחרות. מעבר למערכת קופה ממוחשבת מבוססת ענן מביא יתרונות רבים. זה מאפשר לך לספק אמצעי תשלום שונים, ולהפוך את חנות הבגדים שלך לעסק ממוקד יותר בלקוח. יתר על כן, מערכות מבוססות ענן כוללות לעתים קרובות תכונות מובנות המאפשרות לך לנהל מלאי, להפיק דוחות ולהשתלב עם כלים אחרים. למערכות אלה יש גם את היתרון של מתן גישה בזמן אמת לנתוני המכירות והמלאי שלך מכל מקום, מה שיכול להוות יתרון רב ערך להרחבה או לניהול של חנויות מרובות.

מערכות קופה ממוחשבת פופולריות מבוססות ענן לחנויות בגדים

מספר מערכות קופות ממוחשבת מבוססות ענן צברו פופולריות בקרב חנויות בגדים בארץ ובעולם. להלן, נדון בכמה מהמערכות הנפוצות ביותר ונדגיש את התכונות שלהן

1.  Vend
היא מערכת נקודת מכירה (POS) פופולרית מבוססת ענן המציעה פתרון All-in-One לניהול מלאי, פרטי לקוחות ועסקאות מכירה. הוא מספק חוויית תשלום חלקה על ידי תמיכה באפשרויות תשלום שונות כולל מזומן, כרטיס וארנקים דיגיטליים , מסופוני EMV מסופוני אשראי. Vend משתלבת גם עם פלטפורמות צד שלישי מובילות כגון Shopify ו- WooCommerce, מה שהופך אותה לבחירה אידיאלית עבור חנויות בגדים המעוניינות לנהל מכירות מקוונות ולא מקוונות.

2.  Square
היא מערכת קופה מבוססת ענן נוספת העונה על הצרכים של תעשיות שונות, כולל קמעונאים של בגדים והלבשה. הוא תומך באמצעי תשלום מרובים ומציע תכונות נוספות כגון ניהול מלאי וניתוח בזמן אמת. תהליך ההתקנה הקל והממשק הידידותי למשתמש של Square הופכים אותה לאופציה אטרקטיבית עבור עסקים קטנים בישראל שרוצים לייעל את תהליך התשלום שלהם.

3.  Lightspeed Retail
היא מערכת קופה עוצמתית מבוססת ענן הכוללת תכונות המותאמות במיוחד לחנויות בגדים. זה מאפשר אמצעי תשלום מרובים, ניהול מלאי יעיל ויוצר חוויית קנייה חלקה ללקוחות. בנוסף, המערכת מציעה דיווח הניתן להתאמה אישית ומספקת תובנות חשובות שיסייעו לקמעונאי בגדים לקבל החלטות עסקיות מושכלות

4.  Shopify POS
היא הרחבה של פלטפורמת המסחר האלקטרוני הפופולרית Shopify, והיא מתאימה היטב לחנויות בגדים עם נוכחות מקוונת. המערכת מאפשרת לך לקבל אמצעי תשלום שונים כולל מזומן, כרטיסי אשראי ותשלומים ניידים. היא מציעה גם ניהול מלאי מקיף, פרופילי לקוחות וניתוח בזמן אמת, מה שהופך אותה לבחירה חזקה עבור כל קמעונאי בגדים בישראל. לסיכום, שדרוג ממערכת קופה רושמת מסורתית לפתרון מבוסס ענן מוביל לתהליך תשלום יעיל, גמיש וידידותי יותר ללקוח. על ידי שילוב מערכות מתקדמות אלה בחנות הבגדים שלך, תוכל לייעל את חוויית התשלום ולהבטיח שהעסק שלך יישאר לפני המתחרים. החלק הבא ידון באסטרטגיות למיטוב נוסף של חוויית התשלום באמצעות מערכת מבוססת ענן, מה שהופך אותה ליעילה עוד יותר ומושכת את קהל הלקוחות שלך.

תשלום בענן לחנות בגדים

בעולם הדיגיטלי המהיר של היום, אופטימיזציה של זרימת התשלום בתהליך התשלום בחנות בגדים חיונית להגברת שביעות רצון הלקוחות ולהגדלת המכירות. חוויית התשלום יכולה לעשות הבדל משמעותי בין לקוח שנוטש את עגלת הקניות שלו לבין לקוח שמשלים את הרכישה. הטמעת מערכת תשלום מבוססת ענן יכולה לשפר באופן דרסטי את התהליך, ולהפוך אותו לחלק ונגיש יותר ללקוחות. חלק זה יתעמק בחשיבות של מיטוב אפשרויות תשלום, צמצום שדות טופס, שיפור החוויה הניידת ושילוב אותות אמון במערכת תשלום מבוססת ענן עבור חנות בגדים.

מיטוב אפשרויות התשלום ללקוחות

הצעת אפשרויות תשלום מרובות ונוחות היא חיונית לשימור הלקוחות ולדחיפתם להשלים את הרכישה. מערכת תשלום מבוססת ענן מאפשרת לבעלי חנויות בגדים לשלב שערי תשלום שונים בצורה חלקה, ולתמוך ברכישות מקומיות ובינלאומיות כאחד. קבלת כרטיסי אשראי, תשלומים ניידים וארנקים דיגיטליים פופולריים כמו PayPal ו-Google Pay יכולה לפנות לקהל רחב יותר עם העדפות מגוונות. על ידי מתן אפשרות ללקוחות לבחור את אמצעי התשלום המועדף עליהם, סביר יותר שתעודד אותם להשלים את העסקה, ובכך תשפיע באופן חיובי על המכירות וההכנסות.

צמצום מספר שדות הטופס

תהליך תשלום ארוך ומסובך עלול להוביל לנטישת עגלת הקניות, שכן לקוחות עלולים להיות מתוסכלים ולעזוב את האתר מבלי להשלים את הרכישה. על-ידי צמצום מספר שדות הטופס וצמצום המידע הדרוש למינימום, ניתן לייעל את התהליך ולהקל על המשתמשים להשלים את הרכישה. מערכת תשלום מבוססת ענן יכולה לקחת את זה צעד אחד קדימה על ידי מילוי אוטומטי של שדות מסוימים באמצעות אינטגרציה עם חשבונות לקוחות, חיסכון בזמן והפחתת שגיאות. בנוסף, שקלו להציע אפשרות תשלום לאורחים ללקוחות שמעדיפים לא ליצור חשבון.

שיפור חוויית התשלום בנייד

עם מספר משמעותי של קונים מקוונים המשתמשים במכשירים הניידים שלהם כדי לגלוש ולבצע רכישות, הבטחת חוויית תשלום ידידותית לנייד חשובה יותר מאי פעם. מערכת תשלום מבוססת ענן יכולה להתאים את עצמה לכל גודל מסך, ולספק חוויה חלקה ועקבית בכל המכשירים. השתמש ברכיבי עיצוב רספונסיביים וידידותיים למשתמש, כגון לחצנים גדולים יותר, גדלי גופנים קלים לקריאה ותפריטים נפתחים, כדי לשפר את השימושיות והניווט. יתר על כן, שילוב אימות טביעת אצבע או זיהוי פנים יכול לזרז את תהליך התשלום תוך שמירה על האבטחה עבור משתמשים ניידים.

שילוב אותות אמון בתהליך התשלום

אמון הוא היבט חיוני בכל עסקה מקוונת, במיוחד כאשר לקוחות משתפים מידע רגיש כמו מספרי כרטיסי אשראי ופרטים אישיים. על ידי שילוב אותות אמון בתהליך התשלום, אתה יכול להחדיר אמון בקונים ולהקל על כל החששות שיש להם. הצגת חותמות אבטחה מוכרות, תעודות SSL וקישורים למדיניות פרטיות יכולה להבטיח ללקוחות שהנתונים שלהם מאובטחים. בנוסף, הצגת ביקורות והמלצות של לקוחות, דירוגי מוצרים ומדיניות החזרות ברורה יכולים לבנות עוד יותר אמון ולתרום לחוויית קנייה חיובית כוללת. לסיכום, אופטימיזציה של תהליך התשלום בחנות בגדים על ידי הטמעת מערכת מבוססת ענן יכולה לשפר משמעותית את חוויית הקנייה עבור לקוחות מקומיים ובינלאומיים כאחד. הצעת מגוון אפשרויות תשלום, פישוט שדות טופס, הפיכת התהליך לידידותי לנייד ומתן אותות אמון יכולים לעודד לקוחות להשלים את הרכישות שלהם, ולהוביל להגדלת ההכנסות ולשביעות רצון הלקוחות. על ידי נקיטת צעדים אלה, בעלי חנויות בגדים יכולים ליצור בהצלחה חווית קנייה מהנה ויעילה העונה על הצרכים וההעדפות של קהלי היעד שלהם תוך שמירה על קשר עם הנוף הדיגיטלי המתפתח ללא הרף.

השוואה בין מערכות קופה ממוחשבת פופולריות מבוססות ענן

גלה כמה ממערכות הקופות הרושמות מבוססות הענן הפופולריות הזמינות עבור חנויות בגדים, והשווה את התכונות שלהן כדי למצוא את ההתאמה הטובה ביותר לצרכים העסקיים שלך.

עמלות עסקה במערכת תכונות עיקריות נגישות אפליקציה לנייד
כיכר 2.6% + 0.30 ₪ לעסקה ניהול מלאי, פרופילי לקוחות, דיוור אלקטרוני כן
Shopify קופה 2.7% עבור Basic, 2.4% עבור Pro, 2.15% עבור Unlimited אינטגרציה חלקה עם חנות מקוונת, מעקב אחר מלאי, ניהול צוות כן
מערכות רבל תמחור מותאם אישית תזמון עובדים, תוכנית נאמנות לקוחות, דיווח מפורט כן
לייטספיד קמעונאות 2.6% + 0.30 ₪ לעסקה תמיכה בחנויות מרובות, ניהול הזמנות רכש, כלי דיווח מתקדמים כן

שאלות נפוצות על שיפור תהליך התשלום בחנויות בגדים

גלה תשובות לכמה מהשאלות הנפוצות ביותר אודות מיטוב תהליכי התשלום עבור חנויות בגדים.

 • מדוע חשוב לפשט את אפשרויות התשלום בתהליך התשלום בחנות בגדים? פישוט אפשרויות התשלום מבטיח חוויית קנייה חלקה ללקוחות, הפחתת נטישת עגלת הקניות והגדלת שיעורי ההמרה. זה גם מאפשר לבעלי חנויות לשרת בסיס לקוחות רחב יותר על ידי התאמת אמצעי תשלום שונים.
 • מהן הדרכים לשפר את חוויית השימוש במכשיר הנייד במהלך תהליך התשלום בחנות בגדים? כדי לשפר את חוויית התשלום בנייד, ודא שהאתר שלך רספונסיבי לנייד, השתמש בשערי תשלום ידידותיים לנייד, מטב טפסים עבור קלט נייד ושמור על עקביות בין מכשירים שונים. הדבר מסייע בהפחתת החיכוך ומבטיח ניווט קל יותר ללקוחות המשתמשים במכשירים ניידים.
 • כיצד אותות אמון יכולים להשפיע על תהליך התשלום בחנות בגדים? אותות אמון ממלאים תפקיד משמעותי בשכנוע הלקוחות לגבי האבטחה והאמינות של החנות המקוונת שלך. על ידי שילוב אותות אמון כמו תעודות SSL, תגי תשלום מאומתים והמלצות של לקוחות, תוכלו להגביר את אמון הלקוחות וכתוצאה מכך להגדיל את המכירות.
 • מהן מערכות הקופה הממוחשבת מבוססות הענן המתאימות לחנויות בגדים? מערכות קופה ממוחשבת פופולריות מבוססות ענן עבור חנויות בגדים כוללות את Shopify POS, Lightspeed Retail, Square for Retail ו- Vend. פלטפורמות אלה מציעות תכונות מתקדמות, ניהול מלאי משופר ואינטגרציה חלקה עם אפשרויות תשלום מרובות, המסייעות לבעלי חנויות לייעל את תהליך התשלום שלהם.

החבילות המומלצות ביותר עבור קופה ממוחשבת לחנות בגדים- המדריך שכל עסק חייב להכיר [מעודכן 2023]

(3)
3.7
עלות מכירה :3240₪
עלות חודשית: ללא₪
צרו קשר עם all4shop >>

מסלול רכישה –  ₪3,240

אפשר לשלם ב 36 תשלומים בכרטיס אשראי או ב 10 שקים:

מכשיר לסליקת אשראי- UROVO פתרון פשוט וידידותי לקבלת תשלום בכרטיסי אשראי.
מכשיר אלגנטי, קטן ונייד הכולל סוללה מובנית וסים סלולארי.

עלות מכירה :2600₪
עלות חודשית: 85₪
צרו קשר עם נייקס >>

פֿירוט מחירים: 

3 שנות אחריות
3000+מע"מ
אחרי 3 שנים
35 +מע"מ עבור שירות + ביטוח

אשראית F 55:

2350+מע"מ
תשלום חודשי של 25 +מע"מ
או 2800+מע"מ
עם אחריות + ביטוח ל-3 שנים
ולאחר 3 שנים
25+מע"מ

קופה 55 F בשכירות:
מחיר חודשי 130+מע"מ
400+מע"מ מחיר חד פעמי עבור פתיחת מסוף בשבא + דמי חיבור והרכבה.

אשראית 55 F בשכירות:
מחיר חודשי 110+מע"מ
280+מע"מ חד פעמי עבור פתיחה של המסוף

אפשרויות שילוח:

 1. שילוח תוך שלושה ימי עסקים, מאישור המסוף בחברת האשראי
 2. איסוף עצמי מהרצליה והדרכה אישית מרחוק- חינם
 3. שילוח והדרכה אישית מרחוק- 30 ש"ח
 4. התקנה והדרכה באתר הלקוח- 180 ש"ח

קבלת כל סוגי התשלומים

 • כולל ארנקים דיגיטליים תוך עמידה
 • בתקני אבטחה מתקדמים

ניהול מוצרים

 • קטלוג מוצרים, מבצעים, הנחות
 • מועדון לקוחות ועובדים

עבודה רציפה

 • כרטיס SIM וסוללה נטענת, ניתן לעבוד
 • בחיבור אינטרנט אלחוט

קבלה מודפסת/דיגיטלית

 • שליחת קבלה מודפסת או
  דיגיטלית וממותגת ב-SMS

ממשק ניהול ודיווח

 • המספק תובנות על נתוני המכירות

ניידות מלאה

 • חווית שירות ומכירה ברחבי
  החנות ומחוצה לה
עלות מכירה :23,126₪
עלות חודשית: 1182₪
צרו קשר עם בייט טכנולוגיה >>

עמדת תשלום עצמי בצבע לבן עם מסך מגע " 32 הכוללת:
• מגע מסך " TDS-32F USB 32- מוקשח מותאם לזיווד מולטי טאץ

• מדפסת BTP-S80 USB+RS232+ETH לבנה
• מחשב HP 800 G1 I5 4570T GB 128SSD W7P4
• מסוף אשראי 1000 UPT
• Emv מוקשח מיוחד לזיווד
• התקנה באתר הלקוח ע"י צוות מתקינים
• שירות מלא באתר הלקוח לטיפול בתקלות חומרה למשך תקופת התשלום

מחירים במגוון מסלולים (המחיר אינו כולל מע"מ)

1. תשלום מזומן- ₪21,300
2. תשלום ב 12 תשלומים- ₪1,953 לחודש
3. תשלום ב 36 תשלומים- ₪670 בחודש

עלות מכירה :10,647₪
עלות חודשית: 524₪
צרו קשר עם בייט טכנולוגיה >>

• I5 8/256
• 21.5’’ – i3
• 32’’ – i5
• תחזוקה קלה
• עיצוב אגרונומי המציג חדשנות
• מובנים סוקריםAll-imaging 1D/2D
• כולת הצבה על רצפה והתקנה צמוד קיר
• עמדות "חזקות" מותאמות לסביבת עבודה דינאמית
• מצלמת זיהוי פנים ומצלמת זיהוי תהליך רכישה
• RF נטרול מוצרים מפני "סחיבות"
קיימת בכמה סוגים:
קיר/רגל

עלות מכירה :5200₪
עלות חודשית: 195₪
צרו קשר עם נייקס >>

(פֿירוט מחירים: 

3 שנות אחריות + ביטוח

עולה 160 כפול 36 +מע"מ

לאחר 3 שנים תשלום של 85+מע"מ

עבור שירות +ביטוח

ניתן גם להשכיר במחירים :
נובה 156 בשכירות 220+מע"מ
550+מע"מ מחיר חד פעמי עבור פתיחת מסוף בשבא + דמי חיבור והרכבה.

אפשרויות שילוח:

 1. שלושה ימי עסקים מאישור המסוף בחברת האשראי.
 2. איסוף עצמי מהרצליה והדרכה אישית מרחוק- חינם
 3. התקנה והדרכה באתר הלקוח- 450 ש"ח

קבלת כל סוגי התשלומים

 • כולל ארנקים דיגיטליים תוך עמידה
 • בתקני אבטחה מתקדמים

ניהול מוצרים

 • קטלוג מוצרים, מבצעים, הנחות
 • מועדון לקוחות ועובדים

ניהול עובדים

 • שעון נוכחות, דוחות ועוד

מסך מגע צבעוני 15.6 אינץ'

 • ברזולוציה FULL HD

קבלה מודפסת/דיגיטלית

 • שליחת קבלה מודפסת או
  דיגיטלית וממותגת ב-SMS

כולל מגרת כסף

(3)
3.7
עלות מכירה :2450₪
עלות חודשית: 50₪
צרו קשר עם אדיטק >>

ברכישה 2450+מע"מ
מחיר חודשי 50+מע"מ החל מחודש 1

בשכירות 280+מע"מ מחיר חד פעמי
מחיר חודשי 110+מע"מ

*רק בצפון

עלות מכירה :9040₪
עלות חודשית: 429₪
צרו קשר עם בייט טכנולוגיה >>

•מסך 22 אינץ

•I5 TGL 11Gen 8/256

• i5/256/8
• תחזוקה קלה
• עיצוב ארגונומי המציג חדשנות
• מובנים סוקריםAll-imaging 1D/2D
• יכולה להיות על דלפק/ קיר/ רגל/ גלגלים
• משקל ביטחון נגד "סחיבות"
• מצלמת זיהוי פנים ומצלמת זיהוי תהליך רכישה
•RF נטרול מוצרים מפני "סחיבות"

קיימת בכמה סוגים :

דלפק/ קיר/ רגל/ גלגלים

עלות מכירה :11,563₪
עלות חודשית: 746₪
צרו קשר עם בייט טכנולוגיה >>

10647• מסך מגע מולטי טאץ " 32 מוקשח מותאם לזיווד
• מדפסת טרמית 80 מ"מ ETH +RS232 +USB
• מחשב מיני פי סי 128SSD WIN10 I5 4GB
• מתג רכזת 4 פורטים
• קורא ברקוד מיוחד לזיווד
• התקנה באמצעות צוות מתקינים
• שירות באתר הלקוח ע"י טכנאי דנגוט למשך שנה

מחירים במגוון מסלולים (המחיר אינו כולל מע"מ)

1. תשלום מזומן- ₪10,650
2. תשלום ב 12 תשלומים- ₪977 לחודש
3. תשלום ב 36 תשלומים- ₪380 בחודש

עלות מכירה :9,040₪
עלות חודשית: 429₪
צרו קשר עם בייט טכנולוגיה >>

• מגע מסך 22 אינץ מוקשח
• מדפסת לבנה BTP-S80 USB+RS232+ETH
• מחשב HP 800 G1 I5 4570T 4GB 128SSD W7P
• מסוף אשראי 1000 UPT
• Emv מוקשח מיוחד לזיווד
• התקנה באתר הלקוח ע"י צוות מתקינים
• בקר + מערכת מצברים
• שירות מלא באתר הלקוח לטיפול בתקלות חומרה למשך תקופת התשלום

מחירים במגוון מסלולים (המחיר אינו כולל מע"מ)

1. תשלום מזומן- ₪12,750
2. תשלום ב 12 תשלומים- ₪1,170 לחודש
3. תשלום ב 36 תשלומים- ₪408 בחוד

עלות מכירה :1500₪
עלות חודשית: 45₪
צרו קשר עם נייקס >>

פֿירוט מחירים: 

עלות שירות 30 ש"ח בחודש עבור שירות, תמיכה, וסים סלולרי לתקשורת.

אפשרויות שילוח:

 1. שילוח תוך שלושה ימי עסקים, מאישור המסוף בחברת האשראי
 2. איסוף עצמי מהרצליה והדרכה אישית מרחוק- חינם
 3. שילוח והדרכה אישית מרחוק- 30 ש"ח

קבלת כל סוגי התשלומים

 • כולל ארנקים דיגיטליים תוך עמידה
 • בתקני אבטחה מתקדמים

ניהול מוצרים

 • קטלוג מוצרים, מבצעים, הנחות
 • מועדון לקוחות ועובדים

עבודה רציפה

 • כרטיס SIM וסוללה נטענת, ניתן לעבוד
 • בחיבור אינטרנט אלחוט

קבלה מודפסת/דיגיטלית

 • שליחת קבלה מודפסת או
  דיגיטלית וממותגת ב-SMS

ממשק ניהול ודיווח

 • המספק תובנות על נתוני המכירות

ניידות מלאה

 • חווית שירות ומכירה ברחבי
  החנות ומחוצה לה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *