החבילות המומלצות ביותר עבור השבוע שהיה 11.11

ארקיע וחברת קליקרדיט מקימות חברה לקבלת אשראי חוץ בנקאי למימון חופשות 

הטכנלוגיה אותה פיתחה קליקרדיט מאפשרת לכל לקוח לקבל אשראי חוץ בנקאי (למעשה הלוואה לטווח קצר), מבלי לתפוס את מסגרת האשראי של כרטיס האשראי. ההצעה שמוענקת ללקוח מבוססת על בינה מלאכותית שמחשבת את מוסר ההלוואות של הלווה והסיכון מנטילת המימון.

המימון יאפשר הזמנת טיסות, חופשות, חבילות נופש והוצאות נלוות למטרות פנאי במהלך החופשות. כל אחד מהצדדים יחזיק ב-50% מהחברה החדשה.

לקריאת הכתבה במלואה > https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001388894


מאסטרקארד מרחיבה את מחויבותה להכלה פיננסית על ידי הצגת תקן כרטיסים נגישים חדש עבור אנשים עיוורים וכבדי ראייה, הנקרא Touch Card. הכרטיס המותאם מכיל מגוון פיצ'רים ומאפיינים ייחודים המותאמים ללקוחות עיוורים ו/או כבדי ראייה.

על מנת לאפשר לבעלי הכרטיס לזהות את הכרטיס הנכון עבורו הוסיפו לכרטיס חריצים בצדדיו.

כרטיסי האשראי החדשים יש חריץ עגול, לכרטיסי חיוב מיידי (דביט) יש חריץ מרובע ולכרטיסים מוטענים מראש (פריפייד) יש חריץ משולש.

השבוע שהיה | צ׳ק בוקס השוואת מחירים לעסקים

לכתבה המלאה > https://g-rafa.co.il/master-card-new-card-for-blind-people/


בנק הפועלים וחברת בלנדר משיקים חברה חדשה לאשראי.

חברת בלנדר, שעוסקת במתן אשראי בין אנשים – P2P, תהיה אחראית על הליך החיתום הדיגיטלי, שיאשר או יסרב כמעט באופן מיידי לבקשת ההלוואה ובנק הפועלים יעמיד את ההון במתן ההלוואות

מדובר בהלוואות שנעשות ברכישות גדולות (לרוב 5,000 שקל ומעלה) במוצרים כמו מוצרי חשמל, כלי רכב, שכר לימוד וטיפולים רפואיים פרטיים. רכישה ממסגרת האשראי בכרטיס בעסקאות שכאלה עלולה לגזול את רוב המסגרת, ולפגוע בשימוש השוטף בכרטיס האשראי, ואילו ביצוע העסקה בתשלומים בקרדיט כרוך בתשלום ריבית. לפי הערכות, ריבית ההלוואות של החברה המשותפת תעמוד בממוצע על 8%.

בחברה החדשה שעתידה לקום בנק הפועלים יחזיק 20% ובלנדר 80%.

לקריאת הכתבה  המלאה > https://www.themarker.com/markets/.premium-1.10347290

החבילות המומלצות ביותר עבור השבוע שהיה 11.11

One ביקורות “השבוע שהיה 11.11

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *